UA

OTP Bank надав фінансову допомогу Ніжинському дитячому будинку-інтернату

OTP Bank надав фінансову допомогу Ніжинському дитячому будинку-інтернату. Кошти банку спрямовуватимуться на придбання необхідного одягу та взуття для ста двадцяти дітей-інвалідів - вихованців цього закладу.

«OTP Bank не може і не хоче залишатися осторонь від проблем навчання та виховання дітей з особливими потребами. З перших днів свого життя вони позбавлені батьківського піклування та опіки, і тому турбота про них, про їхнє майбутнє є нашим прямим обов'язком», - говорить голова Правління банку Дмитро Зінков.

Ніжинський дитячий будинок-інтернат для дітей с психофізичними обмеженнями було засновано ще у 1953 році. Сьогодні там створені всі умови для комфортного проживання дітей, їхнього навчання, виховання та розвитку, надання необхідної психологічної й медичної допомоги.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація