UA

OTP Bank надав фінансову допомогу Ніжинському дитячому будинку-інтернату

OTP Bank надав фінансову допомогу Ніжинському дитячому будинку-інтернату. Кошти банку спрямовуватимуться на придбання необхідного одягу та взуття для ста двадцяти дітей-інвалідів - вихованців цього закладу.

«OTP Bank не може і не хоче залишатися осторонь від проблем навчання та виховання дітей з особливими потребами. З перших днів свого життя вони позбавлені батьківського піклування та опіки, і тому турбота про них, про їхнє майбутнє є нашим прямим обов'язком», - говорить голова Правління банку Дмитро Зінков.

Ніжинський дитячий будинок-інтернат для дітей с психофізичними обмеженнями було засновано ще у 1953 році. Сьогодні там створені всі умови для комфортного проживання дітей, їхнього навчання, виховання та розвитку, надання необхідної психологічної й медичної допомоги.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація