UA

OTP Bank виступив фінансовим спонсором відкритих чемпіонатів Тернополя з армспорту й настільного тенісу

OTP Bank виступив фінансовим спонсором одразу двох відкритих чемпіонатів Тернополя - з армспорту й настільного тенісу (серед жінок). «Володарі найсильніших рук» визначалися серед більш ніж сорока атлетів із різних куточків Тернопільщини. Перше командне місце здобув спортивний клуб «Гладіатор» із села Озерна. Водночас у чемпіонаті з настільного тенісу взяли участь не тільки представниці обласних спортивних шкіл, але й атлетки з Києва, Одеси, Львова та Рівного. Найкращим виявився результат киянки Катерини Хлонь.

Організаторами чемпіонату виступали управління у справах сім’ї, молоді і спорту міської ради Тернополя та ФСК «Спорт-клас».

«OTP Bank щиро вітає переможців з їхніми нагородами», - говорить керуючий Тернопільським регіональним відділенням банку Володимир Тимчій. - «Подібні заходи є дуже важливою подію в спортивному житті регіону, дозволяють повною мірою продемонструвати невичерпний потенціал наших атлетів і виявити майбутніх чемпіонів. А тому OTP Bank й надалі братиме саму активну участь у таких акціях, адже підтримка талантів є частиною нашої загальної стратегії корпоративної соціальної відповідальності», - підкреслює він.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація