UA

OTP Bank виступив фінансовим спонсором відкритих чемпіонатів Тернополя з армспорту й настільного тенісу

OTP Bank виступив фінансовим спонсором одразу двох відкритих чемпіонатів Тернополя - з армспорту й настільного тенісу (серед жінок). «Володарі найсильніших рук» визначалися серед більш ніж сорока атлетів із різних куточків Тернопільщини. Перше командне місце здобув спортивний клуб «Гладіатор» із села Озерна. Водночас у чемпіонаті з настільного тенісу взяли участь не тільки представниці обласних спортивних шкіл, але й атлетки з Києва, Одеси, Львова та Рівного. Найкращим виявився результат киянки Катерини Хлонь.

Організаторами чемпіонату виступали управління у справах сім’ї, молоді і спорту міської ради Тернополя та ФСК «Спорт-клас».

«OTP Bank щиро вітає переможців з їхніми нагородами», - говорить керуючий Тернопільським регіональним відділенням банку Володимир Тимчій. - «Подібні заходи є дуже важливою подію в спортивному житті регіону, дозволяють повною мірою продемонструвати невичерпний потенціал наших атлетів і виявити майбутніх чемпіонів. А тому OTP Bank й надалі братиме саму активну участь у таких акціях, адже підтримка талантів є частиною нашої загальної стратегії корпоративної соціальної відповідальності», - підкреслює він.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація