UA

OTP Bank пропонує батькам скористатися депозитним вкладом на дитину до настання нею повноліття

OTP Bank пропонує клієнтам нову послугу - депозитний вклад на дитину до настання нею повноліття. Відсоткова ставка за вкладом встановлена на рівні 10% річних у доларах США та євро, а його мінімальна сума дорівнює 100 доларів США/євро. При цьому даний депозитний рахунок не потребує обов’язкового поповнення впродовж терміну дії договору, хоча батьки, інші родичі дитини можуть поповнювати його за власним бажанням у будь-який час. Мінімальний розмір поповнення – 20 доларів США або євро.

Після досягнення повноліття дитина має право самостійно розпоряджатися накопиченими за цей час коштами та нарахованими відсотками. У разі дострокового розірвання після двох років дії договору відсотки по банківському вкладу виплачуються у повному обсязі за фактичний термін зберігання, а до двох років – у розмірі 5% річних у доларах США та євро.

«Кожен з батьків, мріючи про найкращу долю для своєї дитини, намагається закласти фундамент її майбутнього матеріального благополуччя. Саме тому у світі досить поширеною практикою є відкриття депозиту на дитину до досягнення нею повноліття. Маючи значну суму на рахунку, молода людина, яка робить перші кроки у дорослому житті, може на власний розсуд обирати навчальний заклад, де продовжуватиме свою освіту, або ж просто займатися улюбленою справою», - зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв. - «Відкриваючи депозитний рахунок в OTP Bank, клієнт отримує високі гарантії зберігання своїх коштів, можливість зняти їх у будь-який зручний для себе час, стабільний прибуток у вигляді відсотків і тверду впевненість у майбутньому своєї дитини. Він завжди може розраховувати на європейський рівень обслуговування та індивідуальний підхід з боку співробітників банку», - наголошує він.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація