UA

OTP Bank пропонує батькам скористатися депозитним вкладом на дитину до настання нею повноліття

OTP Bank пропонує клієнтам нову послугу - депозитний вклад на дитину до настання нею повноліття. Відсоткова ставка за вкладом встановлена на рівні 10% річних у доларах США та євро, а його мінімальна сума дорівнює 100 доларів США/євро. При цьому даний депозитний рахунок не потребує обов’язкового поповнення впродовж терміну дії договору, хоча батьки, інші родичі дитини можуть поповнювати його за власним бажанням у будь-який час. Мінімальний розмір поповнення – 20 доларів США або євро.

Після досягнення повноліття дитина має право самостійно розпоряджатися накопиченими за цей час коштами та нарахованими відсотками. У разі дострокового розірвання після двох років дії договору відсотки по банківському вкладу виплачуються у повному обсязі за фактичний термін зберігання, а до двох років – у розмірі 5% річних у доларах США та євро.

«Кожен з батьків, мріючи про найкращу долю для своєї дитини, намагається закласти фундамент її майбутнього матеріального благополуччя. Саме тому у світі досить поширеною практикою є відкриття депозиту на дитину до досягнення нею повноліття. Маючи значну суму на рахунку, молода людина, яка робить перші кроки у дорослому житті, може на власний розсуд обирати навчальний заклад, де продовжуватиме свою освіту, або ж просто займатися улюбленою справою», - зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв. - «Відкриваючи депозитний рахунок в OTP Bank, клієнт отримує високі гарантії зберігання своїх коштів, можливість зняти їх у будь-який зручний для себе час, стабільний прибуток у вигляді відсотків і тверду впевненість у майбутньому своєї дитини. Він завжди може розраховувати на європейський рівень обслуговування та індивідуальний підхід з боку співробітників банку», - наголошує він.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація