UA

OTP Bank виступає ексклюзивним спонсором благодійної акції допомоги дітям-сиротам «Шлях в життя» на Житомирщині

Зібрані гроші зберігатимуться в OTP Bank на депозитних рахунках з правом поповнення до досягнення дітьми повноліття. Кожен небайдужий може в будь-якому відділенні банку по всій території України внести кошти на рахунки дітей. Для цього достатньо лише назвати П.І.Б. дитини й номер депозитного договору:

  • Кравчук Вікторія Олегівна, № 010/1747/09 від 19.08.09 р.
  • Шабашов Віталій Юрійович, № 010/1741/09 від 19/08/09 р.
  • Примаченко Віта Іванівна, № 010/1743/09 від 19/08/09 р.

Акція проводиться за підтримки Фонду братів Кличко, низки провідних підприємств Житомирщини, а її організатором виступає спортивний клуб «Легіон», відомий своєю активною участю у суспільному житті регіону.

OTP Bank вже не вперше бере участь у благодійних акціях, що проводяться на Житомирщині. Так, наприкінці минулого року, у день Святого Миколая, співробітники Житомирської філії банку піднесли своїм маленьким підопічним - вихованцям міського дитячого будинку «Малюк» чудові подарунки: за рахунок зібраних коштів працівники філії придбали й передали дитячому дому сто комплектів посуду, сто подарункових наборів солодощів, різноманітні гігієнічні засоби, іграшки, одяг, а також миючий пилосос.

Як зазначає керуючий філією Сергій Жуковський, у своїй діяльності OTP Bank дотримується фундаментальних принципів корпоративної соціальної відповідальності, прийнятих у цивілізованому високорозвинутому суспільстві. «Ми завжди із задоволенням беремо участь у різноманітних благодійних, просвітницьких і мистецьких акціях, головною метою яких є підтримка найбільш незахищених верств населення, створення оптимальних умов для реалізації інтелектуального і творчого потенціалу талановитої молоді, тощо.

Соціальна діяльність банку повною мірою відображає нашу велику зацікавленість не тільки в економічному, але й водночас у духовному розвитку країни, формуванні та становленні справжнього громадянського суспільства в Україні», - наголошує він.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація