UA

OTP Bank виступає ексклюзивним спонсором благодійної акції допомоги дітям-сиротам «Шлях в життя» на Житомирщині

Зібрані гроші зберігатимуться в OTP Bank на депозитних рахунках з правом поповнення до досягнення дітьми повноліття. Кожен небайдужий може в будь-якому відділенні банку по всій території України внести кошти на рахунки дітей. Для цього достатньо лише назвати П.І.Б. дитини й номер депозитного договору:

  • Кравчук Вікторія Олегівна, № 010/1747/09 від 19.08.09 р.
  • Шабашов Віталій Юрійович, № 010/1741/09 від 19/08/09 р.
  • Примаченко Віта Іванівна, № 010/1743/09 від 19/08/09 р.

Акція проводиться за підтримки Фонду братів Кличко, низки провідних підприємств Житомирщини, а її організатором виступає спортивний клуб «Легіон», відомий своєю активною участю у суспільному житті регіону.

OTP Bank вже не вперше бере участь у благодійних акціях, що проводяться на Житомирщині. Так, наприкінці минулого року, у день Святого Миколая, співробітники Житомирської філії банку піднесли своїм маленьким підопічним - вихованцям міського дитячого будинку «Малюк» чудові подарунки: за рахунок зібраних коштів працівники філії придбали й передали дитячому дому сто комплектів посуду, сто подарункових наборів солодощів, різноманітні гігієнічні засоби, іграшки, одяг, а також миючий пилосос.

Як зазначає керуючий філією Сергій Жуковський, у своїй діяльності OTP Bank дотримується фундаментальних принципів корпоративної соціальної відповідальності, прийнятих у цивілізованому високорозвинутому суспільстві. «Ми завжди із задоволенням беремо участь у різноманітних благодійних, просвітницьких і мистецьких акціях, головною метою яких є підтримка найбільш незахищених верств населення, створення оптимальних умов для реалізації інтелектуального і творчого потенціалу талановитої молоді, тощо.

Соціальна діяльність банку повною мірою відображає нашу велику зацікавленість не тільки в економічному, але й водночас у духовному розвитку країни, формуванні та становленні справжнього громадянського суспільства в Україні», - наголошує він.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація