UA

OTP Bank став лідером за обсягами залучених депозитів фізичних осіб

Так, у звітний період в OTP Bank було розміщено 11449 строкових депозитів на загальну суму понад 1млрд. грн., оформлено більш ніж 4700 ощадних вкладів на суму майже 304 млн. грн. Сукупний портфель вкладів приватних клієнтів банку в цей період збільшився на 363 млн. грн. і наразі перевищує 3 млрд. грн. При цьому 54% строкових депозитів було розміщено в доларах США, 18% - у гривнях, 27% - в євро та 1% - у швейцарських франках.

«Протягом останніх трьох місяців банк переконливо довів вкладникам свою стабільність і надійність, що дозволило йому стати одним із лідерів вітчизняного депозитного ринку», - зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв - «Наразі показник адекватності капіталу нашого банку суттєво перевищує регулятивну норму. Як наслідок, у наших вкладників зберігається тверда впевненість у його майбутньому», - наголошує він.

Нагадаємо, що за співвідношенням розміру капіталу до депозитного портфеля фізичних осіб OTP Bank посідає перше місце серед двадцяти найбільших банків країни. Наразі даний показник дорівнює 1.33. Таким чином, власний капітал OTP Bank перевищує всі вклади фізичних осіб, що дозволяє банку в разі одночасного звернення клієнтів за своїми вкладами оперативно повернути їм усі кошти.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація