UA

OTP Bank виконує свої зобов'язання за зовнішніми кредитними договорами у повному обсязі

13 серпня 2009 року OTP Bank погасив заборгованість перед компанією Cargill у повному обсязі. Сума заборгованості перед американською компанією становила 4 млн. 788 тис. доларів США.

Нагадаємо, у липні 2008 р. OTP Bank і американська інвестиційна компанія Cargill Financial Services International, Inc. підписали мандатну угоду на суму 100 млн. доларів США терміном на 1 рік. В рамках даної угоди банком було підписано всього два договори про торгову позику на загальну суму 4 млн. 788 тис. доларів США, які було отримано в серпні 2008 року. Залучені кошти використовувалися виключно для фінансування експортно-імпортних операцій клієнтів OTP Bank. Навесні поточного року у зв'язку зі зміною ринкової кон'юнктури організації за згодою сторін анулювали мандатну угоду.

Крім того, у вересні 2009 р. OTP Bank планує повністю погасити заборгованість за першим траншем у розмірі 63 млн. дол США синдикованого кредиту, загальна сума якого становить 100 млн. доларів США. Синдикований кредит був організований Raiffeisen Zentralbank Osterreich Aktiengesellschaft (Австрія) та Bayerische Landesbank (Німеччина) і наданий банку двома траншами у жовтні 2008 р. Другий транш у відповідності з умовами позики буде виплачений у вересні 2010 року.

«Таким чином у нас не залишиться істотних погашень зовнішніх позик до кінця 2009 року», - говорить Ігор Бєломитцев, член Правління OTP Bank, відповідальний за казначейство й дочірні структури. «Я впевнений, що всі наступні виплати за своїми зобов'язаннями банк також виконуватиме вчасно відповідно до умов раніше досягнутих угод».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація