UA

OTP Bank виконує свої зобов'язання за зовнішніми кредитними договорами у повному обсязі

13 серпня 2009 року OTP Bank погасив заборгованість перед компанією Cargill у повному обсязі. Сума заборгованості перед американською компанією становила 4 млн. 788 тис. доларів США.

Нагадаємо, у липні 2008 р. OTP Bank і американська інвестиційна компанія Cargill Financial Services International, Inc. підписали мандатну угоду на суму 100 млн. доларів США терміном на 1 рік. В рамках даної угоди банком було підписано всього два договори про торгову позику на загальну суму 4 млн. 788 тис. доларів США, які було отримано в серпні 2008 року. Залучені кошти використовувалися виключно для фінансування експортно-імпортних операцій клієнтів OTP Bank. Навесні поточного року у зв'язку зі зміною ринкової кон'юнктури організації за згодою сторін анулювали мандатну угоду.

Крім того, у вересні 2009 р. OTP Bank планує повністю погасити заборгованість за першим траншем у розмірі 63 млн. дол США синдикованого кредиту, загальна сума якого становить 100 млн. доларів США. Синдикований кредит був організований Raiffeisen Zentralbank Osterreich Aktiengesellschaft (Австрія) та Bayerische Landesbank (Німеччина) і наданий банку двома траншами у жовтні 2008 р. Другий транш у відповідності з умовами позики буде виплачений у вересні 2010 року.

«Таким чином у нас не залишиться істотних погашень зовнішніх позик до кінця 2009 року», - говорить Ігор Бєломитцев, член Правління OTP Bank, відповідальний за казначейство й дочірні структури. «Я впевнений, що всі наступні виплати за своїми зобов'язаннями банк також виконуватиме вчасно відповідно до умов раніше досягнутих угод».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація