UA

За підтримки OTP Bank тернопільські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті Євразії з пауерліфтингу

Чотири золоті та дві срібні нагороди на відкритому чемпіонаті Євразії з пауерліфтингу та жиму лежачи, що відбувся 6-9 серпня у м. Курську (Російська Федерація), завоювали тернополяни з ФСК «Спорт-Клас», які увійшли до складу національної збірної України. Їхня участь у цьому найпрестижнішому змаганні стала можливою завдяки підтримці OTP Bank.
У змаганнях такого рівня хлопці брали участь уперше. Загалом найсильніші визначалися серед понад трьохсот спортсменів з країн СНД і Прибалтики, а також Ізраїлю та Швеції. Тернопільські атлети зробили вагомий внесок у скарбничку перемог нашої збірної. Так, переможцями у своїх вагових і вікових категоріях стали Андрій Левицький, Віталій Тицька, Тарас Редьква, Андрій Вівчарук. Срібні нагороди здобули Тарас Кузів і Микола Борковський.

«Підтримка талановитої молоді становить основу соціальної політики OTP Bank», - наголошує керуючий Тернопільською філією банку Володимир Тимчий. - «Ми завжди із задоволенням беремо участь у різноманітних просвітницьких, мистецьких і спортивних акціях, головною метою яких є створення оптимальних умов для реалізації як духовного, так  і фізичного потенціалу юнаків, формування здорової і сильної нації», - зазначає він.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.