UA

OTP Bank визначив пріоритети розвитку до кінця 2009 р.

Проаналізувавши результати діяльності у першому півріччі 2009 року, OTP Bank визначив пріоритетні напрямки розвитку та принципи роботи на друге півріччя. Серед пріоритетів розвитку банку можна виділити два основних: перший - удосконалення процесів централізації (документообігу, технологій обробки інформації), а також системи управлінського обліку, звітності та контролю господарських операцій. Завершивши процес переводу філій на баланс головного офісу, банк сконцентрується на побудові ефективних процесів роботи в централізованій системі. На даний момент у банку паралельно йдуть декілька процесів з оптимізації роботи, поліпшення гнучкості структури і якості обслуговування клієнтів.

Другим основним пріоритетом є поліпшення якості кредитного портфеля. Банк прийняв рішення зайняти більш жорстку позицію по відношенню до позичальників, які відмовляються платити за кредитами. Більш жорсткий підхід буде проявлятися в тому, що по відношенню до тих позичальників, які не йдуть на контакт із банком та відмовляються виконувати свої зобов'язання з обслуговування кредиту, водночас відмовляються від пропозицій з реструктуризації заборгованості, будуть застосовуватися жорсткі методи стягнення боргу, що відповідають українському законодавству. Так, банк уже почав кілька судових процесів проти недобросовісних позичальників. «Клієнт, який перестав платити за своїми зобов'язаннями і не шукає шляхів вирішення питання разом із банком, перестає бути клієнтом, а стає боржником, який порушив договірні відносини. Тому банк може використовувати весь законний інструментарій для компенсації суми заборгованості за кредитом» - говорить Михайло Кузьмін, член Правління банку, який відповідає за управління ризиками. За його словами, в Україні сформовано чітке законодавче поле, що стосується правових відносин кредитор-позичальник. «Ми впевнені, що володіємо достатнім ресурсом, щоб ввести практику вирішення спорів, пов'язаних з діями безвідповідальних позичальників і «фіктивним» банкрутством» - стверджує Михайло Кузьмін.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація