UA

OTP Bank виступив організатором і генеральним спонсором тенісного турніру «Кубок OTP Bank»

1 серпня 2009 року в місті Житомирі відбувся турнір з великого тенісу «Кубок OTP Bank», генеральним спонсором і організатором якого виступив OTP Bank. У розіграші кубку взяли участь гравці, серед яких представники ділових кіл Житомира, клієнти на партнери банку.

Сергій Жуковський, керуючий Житомирським регіональним відділенням OTP Bank, зазначив, що банк планує зробити цей турнір щорічним, поступово розширюючи географію його учасників. «Усвідомлюючи свою соціальну відповідальність перед суспільством, OTP Bank завжди активно підтримує проведення спортивних, благодійних та просвітницьких акцій» - додав він.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація