UA

OTP Bank третій рік поспіль підтримує джазовий фестиваль «JAZZ-Dіліжанс»

За фінансової підтримки OTP Bank 1 серпня 2009 року у м. Черкаси відбувся щорічний відкритий джазовий фестиваль «JAZZ-Dіліжанс 2009», в якому взяли участь майстри джазу з різних міст України. Фестиваль відбувається вже втретє і проводиться з метою популяризації некомерційної концептуальної музики на Черкащині.

«Завдяки цій події та багатьом іншим заходам, присвяченим джазу, які щорічно відбуваються у Черкасах, місто відомо як один із центрів джазової музики в Україні», - говорить голова ради об’єднання громадян «Творча майстерня Крашеніннікова» Сергій Крашенінніков. «Ми дуже раді плідній співпраці з OTP Bank, оскільки підтримка з боку провідної європейської фінансової установи відкриває для нас великі можливості» - додає він.

За словами Костянтина Саленка, керуючого Черкаським регіональним відділенням OTP Bank, банк буде й надалі підтримувати проведення джазових фестивалів. «OTP Bank розуміє свою соціальну відповідальність. Ми вважаємо, що великий бізнес повинен не тільки розвиватись самостійно, але й створювати сприятливі умови для розвитку суспільства. Тому ми завжди із задоволенням беремо участь у різноманітних благодійних, просвітницьких і мистецьких акціях,» - стверджує він.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація