UA

OTP Bank третій рік поспіль підтримує джазовий фестиваль «JAZZ-Dіліжанс»

За фінансової підтримки OTP Bank 1 серпня 2009 року у м. Черкаси відбувся щорічний відкритий джазовий фестиваль «JAZZ-Dіліжанс 2009», в якому взяли участь майстри джазу з різних міст України. Фестиваль відбувається вже втретє і проводиться з метою популяризації некомерційної концептуальної музики на Черкащині.

«Завдяки цій події та багатьом іншим заходам, присвяченим джазу, які щорічно відбуваються у Черкасах, місто відомо як один із центрів джазової музики в Україні», - говорить голова ради об’єднання громадян «Творча майстерня Крашеніннікова» Сергій Крашенінніков. «Ми дуже раді плідній співпраці з OTP Bank, оскільки підтримка з боку провідної європейської фінансової установи відкриває для нас великі можливості» - додає він.

За словами Костянтина Саленка, керуючого Черкаським регіональним відділенням OTP Bank, банк буде й надалі підтримувати проведення джазових фестивалів. «OTP Bank розуміє свою соціальну відповідальність. Ми вважаємо, що великий бізнес повинен не тільки розвиватись самостійно, але й створювати сприятливі умови для розвитку суспільства. Тому ми завжди із задоволенням беремо участь у різноманітних благодійних, просвітницьких і мистецьких акціях,» - стверджує він.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація