UA

Завершився процес централізації бухгалтерії OTP Bank

OTP Bank завершив процес створення централізованої бухгалтерської служби банку, метою якого є оптимізація процесів обліку і контролю господарських операцій та інвестицій банку. У результаті реалізації проекту на баланс та МФО Головного офісу були переведені 16 філій банку, які раніше мали власний баланс.

Процес централізації бухгалтерії було розпочато у січні поточного року. В ході його реалізації було вирішено низку найважливіших для банку завдань: організація централізованого бухгалтерського обліку внутрішньобанківських операцій, оптимізація процесів, пов’язаних із закупівлею основних засобів банку, нематеріальних і матеріальних активів, а також процеси кадрового діловодства й управління персоналом. Наразі відношення витрат до доходів (cost income ratio) банку становить менше 33%, що є унікальним показником для універсального банку (у першому півріччі 2008 року - 48%). Іншими словами, банк сьогодні заробляє втричі більше, ніж витрачає на свою життєдіяльність.

«Перехід мережі філій OTP Bank на баланс Головного офісу дозволяє нам покращити централізоване управління витратами банку, суттєво скоротити витрати на утримання бухгалтерської служби, а також мінімізувати помилки, зумовлені людським фактором», - каже Лілія Лазепко, член Правління OTP Bank, яка відповідає за операційну діяльність та IT. - «Процес переходу був для нас досить складним і трудомістким, однак ми впоралися з ним у стислий термін. При цьому ми намагалися мінімізувати можливі незручності для клієнтів, пов'язані з цим процесом », - додає вона.

Успішна реалізація проекту стала можливою завдяки впровадженю на початку 2008 року інтегрованої автоматизованої системи керування підприємством SAP, яка дає змогу ефективно контролювати всі операційні процеси у режимі реального часу.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація