UA

Результати діяльності АТ «ОТП Банк» за 2-й квартал 2009 року

АТ «ОТП Банк» у 2-му кварталі 2009 року зберіг позитивну динаміку отримання доходів. Так, дохід від операційної діяльності збільшився на 90% і перевищив 2,29 млрд. грн. у тому числі, чистий процентний дохід банку зріс майже вдвічі порівняно з попереднім кварталом і досяг 1,28 млрд. грн. При цьому загальні витрати банку становили у звітному періоді 1,26 млрд. грн.

Загальні активи банку у звітному періоді скоротилися на 4% до 29,7 млрд. грн. Кредитний портфель банку зменшився на 3% до 27,8 млрд. грн., зокрема обсяг кредитів, наданих юридичним особам, скоротився на 1,1% до 13,6 млрд. грн., фізичним особам - на 5,8% до 16 млрд. грн., що пояснюється зменшенням обсягів кредитування і плановим поверненням раніше наданих кредитів.

Однак в другому кварталі спостерігалася тенденція зростання депозитного портфеля. Так, депозити юридичних осіб зросли на 3% до 3,2 млрд. грн., фізичних осіб – на 18% до 2,8 млрд. грн. порівняно з 1-м кварталом поточного року.

Фінансовий результат банку за 2-й квартал 2009 року є від'ємним і становить -565,3 млн. грн. Як і раніше, основною причиною, що негативно впливає на фінансовий результат банку, залишається обcяг сформованих резервів на покриття кредитних ризиків і витрат, що становив 1,6 млрд. грн.

Показник адекватності регулятивного капіталу банку зберігається на високому рівні – 12,5% при нормативному значенні не менше 10%. Поточна ліквідність становить 87,3% при нормативній вимозі не менше 40%.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація