UA

Результати діяльності АТ «ОТП Банк» за 2-й квартал 2009 року

АТ «ОТП Банк» у 2-му кварталі 2009 року зберіг позитивну динаміку отримання доходів. Так, дохід від операційної діяльності збільшився на 90% і перевищив 2,29 млрд. грн. у тому числі, чистий процентний дохід банку зріс майже вдвічі порівняно з попереднім кварталом і досяг 1,28 млрд. грн. При цьому загальні витрати банку становили у звітному періоді 1,26 млрд. грн.

Загальні активи банку у звітному періоді скоротилися на 4% до 29,7 млрд. грн. Кредитний портфель банку зменшився на 3% до 27,8 млрд. грн., зокрема обсяг кредитів, наданих юридичним особам, скоротився на 1,1% до 13,6 млрд. грн., фізичним особам - на 5,8% до 16 млрд. грн., що пояснюється зменшенням обсягів кредитування і плановим поверненням раніше наданих кредитів.

Однак в другому кварталі спостерігалася тенденція зростання депозитного портфеля. Так, депозити юридичних осіб зросли на 3% до 3,2 млрд. грн., фізичних осіб – на 18% до 2,8 млрд. грн. порівняно з 1-м кварталом поточного року.

Фінансовий результат банку за 2-й квартал 2009 року є від'ємним і становить -565,3 млн. грн. Як і раніше, основною причиною, що негативно впливає на фінансовий результат банку, залишається обcяг сформованих резервів на покриття кредитних ризиків і витрат, що становив 1,6 млрд. грн.

Показник адекватності регулятивного капіталу банку зберігається на високому рівні – 12,5% при нормативному значенні не менше 10%. Поточна ліквідність становить 87,3% при нормативній вимозі не менше 40%.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація