UA

Угорський OTP Bank Plc. Залучив від ЄБРР субординовану позику в розмірі 200 млн. євро

9 липня найбільший угорський банк OTP Bank Plc. підписав з Європейським банком реконструкції та розвитку угоду щодо залучення субординованого кредиту в розмірі 200 млн. євро. Головною його метою є подальше збільшення капіталізації угорського банку та активізація його діяльності як у самій Угорщині, так і в тих країнах Центральної і Східної Європи, де представлена OTP Group, у тому числі й в Україні.

Крім того, у рамках угоди ЄБРР має намір придбати казначейські акції OTP Bank Plc. на загальну суму 20 млн. євро, що дозволить йому збільшити свою частку в угорському банку з нинішніх 1,5% до близько 2%. Усі деталі угоди будуть оприлюднені після її завершення.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація