UA

Угорський OTP Bank Plc. Залучив від ЄБРР субординовану позику в розмірі 200 млн. євро

9 липня найбільший угорський банк OTP Bank Plc. підписав з Європейським банком реконструкції та розвитку угоду щодо залучення субординованого кредиту в розмірі 200 млн. євро. Головною його метою є подальше збільшення капіталізації угорського банку та активізація його діяльності як у самій Угорщині, так і в тих країнах Центральної і Східної Європи, де представлена OTP Group, у тому числі й в Україні.

Крім того, у рамках угоди ЄБРР має намір придбати казначейські акції OTP Bank Plc. на загальну суму 20 млн. євро, що дозволить йому збільшити свою частку в угорському банку з нинішніх 1,5% до близько 2%. Усі деталі угоди будуть оприлюднені після її завершення.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація