UA

Закрите акціонерне товариство «ОТП Банк» змінило своє найменування на Акціонерне товариство «ОТП Банк»

На виконання вимог Закону України «Про акціонерні товариства» від 17.09.2008 року №514-VI та у відповідності з рішенням Загальних зборів акціонерів Закрите акціонерне товариство «ОТП Банк» (далі - Банк) змінило своє найменування на Акціонерне товариство «ОТП Банк».
Таким чином, з 30 червня 2009 року повне найменування банку виглядає наступним чином:

  • українською мовою - Акціонерне товариство «ОТП Банк»,
  • англійською мовою – Public Joint-Stock Company OTP Bank,
  • російською мовою – Акционерное общество «ОТП Банк»,

скорочене найменування:

  • українською мовою – АТ «ОТП Банк»,
  • англійською мовою – OTP Bank JSC,
  • російською мовою – АО «ОТП Банк».

Зміну найменування здійснено у зв’язку з тим, що 29 квітня 2009 року набув чинності Закон України «Про акціонерні товариства», що передбачає існування акціонерних товариств лише двох типів: приватних і публічних. Перехідні положення цього Закону зобов’язують усі акціонерні товариства, у тому числі банки, провести відповідні зміни протягом двох років з моменту набуття його чинності (тобто не пізніше 29 квітня 2011 року). Водночас інший чинний нормативно-правовий акт - Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо форми створення банків та розміру статутного капіталу» №133-V від 14 вересня 2006 року - зобов’язує банки, зареєстровані у формі закритого акціонерного товариства або товариства з обмеженою відповідальністю, до 4 жовтня 2009 року реорганізуватися у відкриті акціонерні товариства. З огляду на це Національний банк України рекомендував банкам одразу переходити до нової організаційно-правової форми - публічних акціонерних товариств.

Незважаючи на зміну найменування, усі зобов’язання OTP Bank (відсоткові ставки, терміни та умови поточних угод, тощо) залишаються діючими відповідно до чинного законодавства України. Не змінюються також реквізити банку (ідентифікаційний код, код МФО, SWIFT код, індивідуальний податковий номер, місцезнаходження, тощо) та номери рахунків клієнтів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація