UA

Розширено склад Правління OTP Bank

Згідно з рішенням Спостережної ради OTP Bank новими членами Правління банку призначено Михайла Кузьміна та Міклоша Бебіака. Пан Кузьмін відповідатиме за управління ризиками, зокрема, здійснюватиме контроль за збором кредитів і кредитними ризиками, а також їхній моніторинг і адміністрування. Пан Бебіак, який водночас є Фінансовим директором банку, курируватиме фінансове управління, у тому числі бухгалтерський облік та звітність, фінансовий контролінг, стратегію та управління активами та пасивами. Таким чином, наразі Правління OTP Bank нараховує 7 осіб.

Михайло Кузьмін народився в 1961 році у с. Мощона (Ковельський район Волинської області). У 1983 році закінчив Київський Національний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю «загальна фізика». У 1996 році здобув ступінь кандидата філософських наук. Другу освіту отримав у Манчестерській школі бізнесу (Великобританія, ступінь МБА 2005 року, спеціальність «фінанси»).

Свою діяльність у банківському секторі розпочав у 1997 році. Обіймав посади дилера, начальника відділу, начальника управління, обирався членом Правління в банках Енергобанк і ВАБанк. У 2001-2004 роках обіймав посаду старшого експерта управління ризиками в Райффайзенбанк Україна. В OTP Bank працює з листопада 2006 року на посаді Директора з управління ризиками.

Вільно володіє англійською, російською та українською мовами. Одружений, виховує сина та доньку.

Міклош Бебіак народився в 1961 році в місті Будапешті (Угорщина). У 1983 році закінчив економічний факультет Агрокультурного університету в м. Годоло. Він є кваліфікованим бухгалтером, дипломованим вчителем Банківської Академії в Будапешті (спеціальні курси в Лондоні) і випускником СИСА (Сертифікована Інформаційна Система Аудиторів).

Свою роботу у банківській системі розпочав у 1989 році. Обіймав низку керівних посад у Agrobank, Commerzbank, Deutsche Bank. У 1998 - 2000 роках працював на посаді заступника голови Правління Erste Bank Hungary. У 2000 – 2008 роках - начальник управління контролінгу та бухгалтерії Volksbank в Угорщині. До OTP Bank пан Міклош приєднався в серпні 2008 року.

Вільно володіє англійською, угорською, німецькою та російською мовами. Одружений, виховує двох доньок.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація