UA

OTP Bank визнано одним з трьох вітчизняних банків, яким найбільше довіряють українські споживачі

За результатами другої хвилі регулярного «Дослідження іміджу найбільших українських банків», здійсненого компанією GfK Ukraine, OTP Bank визнано одним з трьох вітчизняних фінансових інститутів, які користуються найвищою довірою українців.

Як зазначають експерти компанії, в умовах кризи споживачі все більше уваги приділяють надійності банків (38% опитуваних), тривалості перебування на ринку (13%), кваліфікованості персоналу (6%). Водночас сучасність та універсальність стають менш важливими факторами довіри. Крім того, на думку респондентів, найбільше постраждають від фінансової кризи банки з українським капіталом (43% респондентів), скоріше невеликі (55%), скоріше приватні (45%).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація