UA

OTP Bank визнано одним з трьох вітчизняних банків, яким найбільше довіряють українські споживачі

За результатами другої хвилі регулярного «Дослідження іміджу найбільших українських банків», здійсненого компанією GfK Ukraine, OTP Bank визнано одним з трьох вітчизняних фінансових інститутів, які користуються найвищою довірою українців.

Як зазначають експерти компанії, в умовах кризи споживачі все більше уваги приділяють надійності банків (38% опитуваних), тривалості перебування на ринку (13%), кваліфікованості персоналу (6%). Водночас сучасність та універсальність стають менш важливими факторами довіри. Крім того, на думку респондентів, найбільше постраждають від фінансової кризи банки з українським капіталом (43% респондентів), скоріше невеликі (55%), скоріше приватні (45%).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація