UA

OTP Bank змінив дружню мережу банкоматів для платіжних карток MasterCard

Починаючи з 16 червня поточного року дружньою мережею банкоматів для карток міжнародної платіжної системи MasterCard WorldWide, емітованих OTP Bank, виступає мережа «АТМоСфера». При користуванні послугами цієї мережі з карткового рахунку клієнта стягуватиметься пільгова комісія у розмірі 0,8%.

Об’єднану мережу банкоматів «АТМоСфера» було створено у 2005 році. Наразі її учасниками є понад двадцяти вітчизняних фінансових установ. Банкомати мережі встановлені в усіх регіонах України, а їхня кількість вже перевищує 2,7 тис. активних пристроїв. «АТМоСфера» відкриває перед держателями  карток можливість знімати готівкові гроші у будь-якому банкоматі учасника мережі по тим самим тарифам, що і в своєму банку. Актуальна інформація про розташування банкоматів «АТМоСфера» міститься на її офіційному сайті: http://www.atmosphere.net.ua/.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація