UA

З початку червня депозитний портфель приватних клієнтів OTP Bank збільшився на 100 млн. грн.

За першу декаду червня в OTP Bank було розміщено понад 7 тисяч нових строкових вклади. Депозитний портфель приватних клієнтів банку в цей період збільшився на 100 млн. грн. - до 2,5 млрд. грн. При цьому 48% вкладів було розміщено в доларах США, 30% - в євро та 22% - у гривнях.

Як показує статистика, починаючи з квітня в банківській системі України спостерігається чистий приток вкладів населення. При цьому протягом останніх 2-х місяців найбільшу лояльність вкладники виявляють до великих фінансових інститутів з іноземним капіталом, вважаючи їх найстійкішими до кризових явищ. «Ті великі банки з іноземним капіталом, які на етапі бурхливого розвитку проводили зважену кредитну політику, зараз почувають себе досить впевнено, оскільки поряд з підтримкою материнських структур мають й більш низький показник прострочення, й стабільну клієнтську базу, й достатній запас ліквідності», - зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв - «Наразі показник адекватності капіталу нашого банку суттєво перевищує регулятивну норму. Як наслідок, у наших вкладників зберігається тверда впевненість у його майбутньому», - наголошує він.

Нагадаємо, що за співвідношенням розміру капіталу до депозитного портфеля фізичних осіб OTP Bank посідає перше місце серед двадцяти найбільших банків країни. Наразі даний показник дорівнює 1.8. Таким чином, власний капітал OTP Bank перевищує всі вклади фізичних осіб, що дозволяє банку в разі одночасного звернення клієнтів за своїми вкладами оперативно повернути їм усі кошти.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація