UA

Скасування мораторію НБУ на дострокове зняття банківських вкладів не вплинуло на позитивну динаміку депозитного портфеля OTP Bank

За результатами першого тижня, що минув після скасування заборони НБУ на дострокове зняття банківських вкладів населенням, кількість дострокових розірвань депозитних договорів в OTP Bank не перевищила аналогічні показники, зафіксовані у період дії мораторію, що красномовно свідчить про високий рівень довіри клієнтів до нашого фінансового інституту. Загалом було здійснено п’ять таких операцій на суму близько 50 тис. грн. Водночас депозитний портфель фізичних осіб у травні збільшився на більш ніж 141 млн. грн. і досяг 2,4 млрд. грн. Наразі половину усіх вкладів розміщено у доларах США, інші 50% рівномірно розподіляються між євро та національною валютою. Переважна більшість (83%) строкових депозитів оформлена на термін від 30 до 90 днів. 

У період дії мораторію OTP Bank своєчасно виконував усі свої зобов’язання за депозитними договорами, термін яких сплинув, достроково повертав клієнтам гроші зі строкових вкладів у форс-мажорних обставинах (наприклад, у тих випадках, коли вкладник втрачав роботу, що слугувала єдиним джерелом доходу родини, або кошти були потрібні на лікування, весілля, похорон, оплату навчання), не встановлював (і не встановлює) ліміти на видачу готівки. Крім того, банк на першу вимогу клієнта виплачував кошти по ощадних вкладах, режим яких дозволяє знімати/поповнювати вклад у будь-який робочий день.

Після скасування мораторію OTP Bank одним з перших почав за бажанням клієнтів достроково розривати депозитні договори. При достроковому розірванні депозиту, сума якого не перевищує 10 тис. грн., банку одразу ж повертає вкладнику його гроші, в інших випадках - протягом двох робочих днів.

Нагадаємо, що за співвідношенням розміру капіталу до депозитного портфеля фізичних осіб OTP Bank посідає перше місце серед двадцяти найбільших банків країни. Наразі даний показник дорівнює 1.379. Таким чином, власний капітал банку перевищує всі вклади фізичних осіб, що дозволяє банку в разі одночасного звернення клієнтів за своїми вкладами оперативно повернути їм усі кошти.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація