UA

Голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков посів третє місце у номінації «Банкір року» за версією газети «Бізнес»

За підсумками 2008 року голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков посів третє місце у найпрестижнішій номінації фінансового рейтингу популярного українського щотижневика «Бізнес» -  «Банкір року». Даний рейтинг було сформовано шляхом опитування, що проводилося виданням серед учасників фінансових ринків і чиновників, які регулюють діяльність банківського та страхового секторів.

Як зазначає газета «Бізнес», Дмитро Зінков спромігся забезпечити «м’яку» посадку довіреному йому банку, хоча останній, як і весь ринок, зіткнувся з погіршенням якості кредитного портфеля населення у валюті. «Проте оперативне впровадження банком чіткого комплексу заходів з реструктуризації кредитної заборгованості дозволило у найкоротший термін повернути позичальників «у графік погашення». Водночас вдала структура фондування (невелика частка заощаджень вкладників у зобов’язаннях банку) дала можливість на належному рівні підтримувати ліквідність банку навіть у період паніки серед вкладників», - підкреслює видання.

Нагадаємо, що за підсумками 2007 року Дмитро Зінков посів у цій номінації перше місце.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація