UA

Визначено переможців акції OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International

Визначено перших переможців акції, яку проводить OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International. Так, за результатами двох розіграшів, що відбулися 16 та 23 квітня цього року, володарями грошового призу стали мешканці міста Києва  Д’Хаве Філіп та Панченко Олексій Григорович.

Нагадаємо, що за умовами акції, кожний держатель платіжної картки Visa від OTP Bank отримує можливість виграти грошовий приз у розмірі 5 тис. грн. Для цього достатньо у період з 6 квітня по 28 червня поточного року здійснити у будь-якій точці світу платіж на суму не менш ніж 100 грн. (або 25 доларів США).

Визначення переможців проходить щотижня шляхом випадкового вибору однієї транзакції з усіх транзакцій, здійснених протягом певного періоду акції. Кількість виграшів одного учасника акції є необмеженою.

Детальніше про умови акції можна дізнатися за телефоном: 8-800-300-0-500, або на корпоративному веб-сайті банку: www.otpbank.com.ua

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація