UA

OTP Bank капіталізував у повному обсязі свій прибуток за минулий рік

Відбулися Загальні Збори акціонерів АТ «ОТП Банк», у ході яких було прийнято рішення про розподіл прибутку за 2008 рік у розмірі 76,6 млн. грн. до резервного фонду банку. Крім того, акціонери затвердили річні результати діяльності банку, звіт і висновки Ревізійної комісії, а також звіт зовнішнього аудитора.

За словами голови Наглядової Ради Пала Ковача, фінансовий стан українського OTP Bank є сьогодні абсолютно стабільним. «Водночас ми виконали вимоги уряду та НБУ щодо капіталізації банку. Наразі показник адекватності його капіталу суттєво перевищує регулятивну норму й досягає 15,24%. Акціонери не розглядають варіанти продажу української дочірньої структури і мають намір розвивати її самостійно. Загалом OTP Group виділяє український ринок як один з найбільш пріоритетних і націлена на довгострокову присутність на ньому. Тим більше, що по закінченню нинішньої кризи прогнозується достатньо швидкий і динамічний підйом, у результаті якого Група планує значно збільшити свою ринкову частку», - наголошує пан Ковач.

Як повідомлялося раніше, наприкінці лютого угорський OTP Bank Nyrt. надав своїй українській дочірній структурі субординовану позику у розмірі 50 млн. доларів США терміном на 7 років, який включено у капітал другого рівня. Крім того, на початку квітня поточного року акціонери АТ «ОТП Банк» ухвалили рішення про додаткове збільшення статутного капіталу банку ще на 800 млн. грн. - до 2,8 млрд. грн. Наразі його регулятивний капітал становить 4,5 млрд. грн. Таким чином, банк одним з перших виконав план капіталізації, узгоджений з НБУ та Міжнародним валютним фондом.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація