UA

Завершено реєстрацію субординованої позики у розмірі 50 млн. дол.. США, отриманої українським OTP Bank від своєї материнської структури

OTP Bank отримав дозвіл від Національного банку України на включення субординованого кредиту в розмірі 50 млн. доларів США у капітал другого рівня. Таким чином, банк одним з перших виконав план капіталізації, узгоджений з НБУ та Міжнародним валютним фондом. Наразі його регулятивний капітал становить понад 4,5 млрд. грн., що відповідає показнику адекватності капіталу 15,24% (при нормативному значенні 10%).

Нагадаємо, дану позику було надано материнською структурою банку - угорським OTP Bank Nyrt. - терміном на 7 років. Крім того, на початку квітня поточного року на Загальних Зборах акціонерів АТ «ОТП Банк» було ухвалено рішення про додаткове збільшення статутного капіталу банку ще на 800 млн. грн. - до 2,8 млрд. грн.

Як зазначає голова Правління банку Дмитро Зінков, високі показники капіталізації OTP Bank дозволяють упевнено стверджувати, що наш фінансовий інститут сьогодні здатний ефективно протистояти будь-яким катаклізмам на європейському та внутрішньому ринках. «Банк сформував суттєву «подушку ліквідності» як в гривні, так і в іноземних валютах: в гривні вона становить не менш ніж 1 млрд., у доларах - 100 млн. Ці кошти постійно знаходяться в розпорядженні банку. А той факт, що акціонери банку продовжують активно інвестувати кошти в його капітал, зайвий раз свідчить про стабільність й надійність материнської і дочірньої структур, всієї групи OTP у цілому», - наголошує Дмитро Зінков.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація