UA

OTP Bank визнано найкращим іноземним банком у сфері корпоративної соціальної відповідальності

OTP Bank посів сьоме місце в рейтингу найбільш соціально відповідальних міжнародних компаній в Україні за версією авторитетного журналу «ГVардія». При цьому наш банк є єдиним фінансовим інститутом, представленим у цьому списку. Як зазначає видання, до рейтингу ввійшли тільки ті компанії, що протягом останніх трьох років беруть активну участь у проектах соціального інвестування.

«Соціальна діяльність OTP Bank є не даниною швидкоплинній моді, а принциповою позицією, що повною мірою відображає нашу велику зацікавленість не тільки в економічному, але й водночас у духовному розвитку країни, формуванні та становленні справжнього громадянського суспільства в Україні», - підкреслює голова Правління банку Дмитро Зінков. - «У нинішніх умовах глибокої економічної кризи корпоративна соціальна відповідальність бізнесу набуває особливого значення і є одночасно доказом фінансової і моральної спроможності компанії перед суспільством, дієвим інструментом управління власною репутацією. Інвестуючи в соціальні проекти, ми робимо свій посильний внесок у підвищення рівня добробуту громадян, поліпшення екологічної ситуації у країні, сприяємо створенню оптимальних умов для реалізації інтелектуального і творчого потенціалу талановитої молоді. Разом з тим, наша активна соціальна діяльність слугує ще одним індикатором стабільності й надійності нашого фінансового інституту», - наголошує Дмитро Зінков.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація