UA

OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію

OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію, за умовами якої кожний держатель платіжної картки Visa від OTP Bank отримує можливість виграти грошовий приз у розмірі 5 тис. грн. Для цього достатньо у період з 6 квітня по 28 червня поточного року здійснити у будь-якій точці світу платіж на суму не менш ніж 100 грн. (або 25 доларів США).

Визначення переможців проходитиме щотижня шляхом випадкового вибору однієї транзакції з усіх транзакцій, здійснених протягом певного періоду акції. Кількість виграшів одного учасника акції є необмеженою.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація