UA

OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію

OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію, за умовами якої кожний держатель платіжної картки Visa від OTP Bank отримує можливість виграти грошовий приз у розмірі 5 тис. грн. Для цього достатньо у період з 6 квітня по 28 червня поточного року здійснити у будь-якій точці світу платіж на суму не менш ніж 100 грн. (або 25 доларів США).

Визначення переможців проходитиме щотижня шляхом випадкового вибору однієї транзакції з усіх транзакцій, здійснених протягом певного періоду акції. Кількість виграшів одного учасника акції є необмеженою.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація