UA

OTP Bank увійшов до трійки найкращих вітчизняних банків для розрахунків через Інтернет

OTP Bank увійшов до трійки найкращих вітчизняних банків для розрахунків через Інтернет. Спеціальне дослідження уподобань інтернет-аудиторії Україні щодо використання банківських карток для онлайн-платежів провела міжбанківська система електронної доставки й оплати рахунків Portmone.com. У рамках дослідження були проаналізовані дані про платежі через Portmone.com. за останні три місяці по всіх провідних українських банках.

У першому кварталі 2009 року обіг за однією тільки послугою поповнення рахунків мобільного телефону на корпоративному веб-сайті банку становив 750 тис. грн. При цьому щомісячний приріст досягає 12%. Дана статистика відображає лише частину обсягу операцій клієнтів і не враховує комунальні та інші платежі, що здійснюють клієнти OTP Bank за допомогою сервісу Portmone.com.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація