UA

OTP Bank увійшов до трійки найкращих вітчизняних банків для розрахунків через Інтернет

OTP Bank увійшов до трійки найкращих вітчизняних банків для розрахунків через Інтернет. Спеціальне дослідження уподобань інтернет-аудиторії Україні щодо використання банківських карток для онлайн-платежів провела міжбанківська система електронної доставки й оплати рахунків Portmone.com. У рамках дослідження були проаналізовані дані про платежі через Portmone.com. за останні три місяці по всіх провідних українських банках.

У першому кварталі 2009 року обіг за однією тільки послугою поповнення рахунків мобільного телефону на корпоративному веб-сайті банку становив 750 тис. грн. При цьому щомісячний приріст досягає 12%. Дана статистика відображає лише частину обсягу операцій клієнтів і не враховує комунальні та інші платежі, що здійснюють клієнти OTP Bank за допомогою сервісу Portmone.com.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація