UA

Комісійний дохід OTP Bank від здійснення грошових переказів збільшився більш ніж у 10 разів

У першому кварталі поточного року комісійний дохід OTP Bank від здійснення приватними клієнтами грошових переказів збільшився більш ніж у 10 разів у порівнянні з аналогічним періодом 2008 року. Тільки за перші три місяці нинішнього року банк здійснив більшу кількість переказів, ніж за весь попередній рік, що є свідченням зростання популярності даної послуги, а також збільшення частки банку на ринку грошових переказів України.

У минулому році понад ста відділень OTP Bank підключилися до системи Western Union, з якою банк співробітничає вже близько семи років. Крім того, з жовтня минулого року банк розпочав здійснювати грошові перекази за системами MoneyGram и PrivatMoney.

З 1 квітня поточного року OTP Bank розпочав надавати послуги систем Anelik і Allure, що дозволяють клієнтам банку здійснювати міжнародні перекази грошових коштів як у доларах США (за допомогою системи Anelik), так у доларах США та євро (завдяки використанню системи Allure).

За словами начальника управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексія Руднєва, зниження активності в кредитуванні банк компенсує розвитком низки сервісних проектів, що не менш важливі для наших клієнтів. «П’ять систем грошових переказів, які пропонує ОТP Bank, є найбільш затребуваними в Україні, покривають розрахунками Америку, Європу та країни СНД і дозволяють нашим клієнтам швидко й надійно здійснювати та приймати перекази», - зазначає він.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація