UA

Комісійний дохід OTP Bank від здійснення грошових переказів збільшився більш ніж у 10 разів

У першому кварталі поточного року комісійний дохід OTP Bank від здійснення приватними клієнтами грошових переказів збільшився більш ніж у 10 разів у порівнянні з аналогічним періодом 2008 року. Тільки за перші три місяці нинішнього року банк здійснив більшу кількість переказів, ніж за весь попередній рік, що є свідченням зростання популярності даної послуги, а також збільшення частки банку на ринку грошових переказів України.

У минулому році понад ста відділень OTP Bank підключилися до системи Western Union, з якою банк співробітничає вже близько семи років. Крім того, з жовтня минулого року банк розпочав здійснювати грошові перекази за системами MoneyGram и PrivatMoney.

З 1 квітня поточного року OTP Bank розпочав надавати послуги систем Anelik і Allure, що дозволяють клієнтам банку здійснювати міжнародні перекази грошових коштів як у доларах США (за допомогою системи Anelik), так у доларах США та євро (завдяки використанню системи Allure).

За словами начальника управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексія Руднєва, зниження активності в кредитуванні банк компенсує розвитком низки сервісних проектів, що не менш важливі для наших клієнтів. «П’ять систем грошових переказів, які пропонує ОТP Bank, є найбільш затребуваними в Україні, покривають розрахунками Америку, Європу та країни СНД і дозволяють нашим клієнтам швидко й надійно здійснювати та приймати перекази», - зазначає він.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація