UA

OTP Bank розпочав надавати своїм клієнтам послуги систем міжнародних грошових переказів Anelik і Allure

З 1 квітня поточного року OTP Bank розпочав надавати послуги систем Anelik і Allure, що дозволяють клієнтам банку здійснювати міжнародні перекази грошових коштів як у доларах США (за допомогою системи Anelik), так у доларах США та євро (завдяки використанню системи Allure).

Нагадаємо, що в 2008 році понад ста відділень OTP Bank підключилися до системи Western Union, співробітництво банку з якою триває вже близько семи років. Крім того, з жовтня минулого року банк розпочав здійснювати грошові перекази за системами MoneyGram і PrivatMoney. Активне просування даних послуг дозволило нашому фінансовому інституту в минулому році в десятки разів збільшити комісійний дохід за переказами у порівнянні з 2007 роком. Стрімке зростання обігів за системами грошових переказів продовжилося й в 2009 році: у першому кварталі комісійний дохід банку за системами грошових переказів перевищив сукупний дохід за весь 2008 рік.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація