UA

OTP Bank розпочав надавати своїм клієнтам послуги систем міжнародних грошових переказів Anelik і Allure

З 1 квітня поточного року OTP Bank розпочав надавати послуги систем Anelik і Allure, що дозволяють клієнтам банку здійснювати міжнародні перекази грошових коштів як у доларах США (за допомогою системи Anelik), так у доларах США та євро (завдяки використанню системи Allure).

Нагадаємо, що в 2008 році понад ста відділень OTP Bank підключилися до системи Western Union, співробітництво банку з якою триває вже близько семи років. Крім того, з жовтня минулого року банк розпочав здійснювати грошові перекази за системами MoneyGram і PrivatMoney. Активне просування даних послуг дозволило нашому фінансовому інституту в минулому році в десятки разів збільшити комісійний дохід за переказами у порівнянні з 2007 роком. Стрімке зростання обігів за системами грошових переказів продовжилося й в 2009 році: у першому кварталі комісійний дохід банку за системами грошових переказів перевищив сукупний дохід за весь 2008 рік.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація