UA

На офіційному веб-сайті OTP Bank відкрилася спеціальна поштова скринька сектору по боротьбі з шахрайством

На офіційному веб-сайті OTP Bank у розділі «Контактна інформація» відкрилася спеціальна поштова скринька сектору по боротьбі з шахрайством. Відтепер кожний бажаючий має можливість оперативно інформувати відповідальних співробітників банку про конкретні випадки внутрішнього й зовнішнього шахрайства, що завдають серйозних репутаційних і матеріальних збитків нашому фінансовому інституту.

Дану інформацію можна надсилати за адресою: OTPbank.INFO@otpbank.com.ua. За кожним окремим фактом буде проведено спеціальне розслідування й вжиті відповідні заходи.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація