UA

На офіційному веб-сайті OTP Bank відкрилася спеціальна поштова скринька сектору по боротьбі з шахрайством

На офіційному веб-сайті OTP Bank у розділі «Контактна інформація» відкрилася спеціальна поштова скринька сектору по боротьбі з шахрайством. Відтепер кожний бажаючий має можливість оперативно інформувати відповідальних співробітників банку про конкретні випадки внутрішнього й зовнішнього шахрайства, що завдають серйозних репутаційних і матеріальних збитків нашому фінансовому інституту.

Дану інформацію можна надсилати за адресою: OTPbank.INFO@otpbank.com.ua. За кожним окремим фактом буде проведено спеціальне розслідування й вжиті відповідні заходи.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація