UA

У рамках програми реструктуризації кредитів OTP Bank пропонує приватним клієнтам можливість включити розмір простроченої заборгованості в суму кредиту

У рамках програми реструктуризації кредитів OTP Bank пропонує приватним клієнтам можливість включити розмір простроченої заборгованості в основну суму кредиту, що дозволить їм покращити свою кредитну історію. Нова послуга передбачає переведення «простроченої» заборгованості за кредитом позичальника в категорію «строкової». Таким чином, загальна сума кредиту збільшується на суму прострочених відсотків і відсотків, нарахованих на прострочене тіло кредиту. При цьому банк формує новий графік погашення кредитної заборгованості з урахуванням фінансових можливостей клієнта з обслуговування боргу.

Застосовуючи дану послугу разом з іншими рішеннями, банк надає можливість позичальникам протягом пільгового періоду здійснювати щомісячні платежі за кредитом у оптимальному для них розмірі.

Як зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв, реструктуризація - це не інструмент тиску банку на позичальника, а можливість для клієнта зменшити навантаження на свій сімейний бюджет до прийнятного рівня. «За 11 років роботи на українському ринку наш банк зарекомендував себе як стабільна клієнтоорієнтована структура, що з розумінням і лояльністю ставиться до кожного позичальника й завжди готова піти йому назустріч. Саме тому OTP Bank зайняв проактивну позицію в питанні реструктуризації.  Ми пропонуємо клієнтам прозорі, прості й стандартні рішення. У свою чергу наші клієнти завжди можуть розраховувати на підтримку й розуміння з боку банку. Наразі вже понад шести тисяч клієнтів успішно скористалися пропозицією банку щодо реструктуризації кредитної заборгованості й оптимізували свої витрати на погашення», - підкреслює він.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.