UA

Перший автомобільний аукціон стартував успішно

На торги було виставлено 50 авто різних за віком, ціною та пробігом. Більшість автомобілів належали людям, які не можуть повернути банкам авто кредити, і тому вирішили скористатися Автомобільним Аукціоном для того, щоб вигідно продати закладені авто та вирішити проблему з кредитом. Торги розпочалися о 12:00 годині і вже до 15:00 успішно закінчилися. Із 50 виставлених лотів успішно було продано 22 автівки, і це менш, ніж за три години загального часу проведення торгів! Сотні українців змогли спостерігати за ходом торгів, багато хто скористався слушною нагодою та унікальною можливістю придбати авто в чудовому стані за оптимальною ціною, «не відходячи від каси» - тобто оформити покупку прямо на Аукціоні! Таким чином, в Україні збільшилась кількість щасливих власників авто, котрі придбали якісний продукт за привабливою ціною, та, окрім того, стільки ж людей змогли оперативно продати свій кредитний автомобіль, та вирішити свою проблему, врегулювавши стосунки з банком, котрому, в свою чергу, більше немає потреби перейматися через надлишкову кількість повернутих авто. Отже, як бачимо, Автомобільні Аукціони – оптимальний варіант, котрий ідеально влаштовує всіх учасників процесу. Найдешевший лот – автомобіль Волга 3110 - зі стартовою ціною лише 900 у.о. було продано за 1 600 у.о., а лотом, проданим за найвищу ціну, став автомобіль Mercedes Benz E 320 – (2005), стартова ціна - 42 000 у.о. – був проданий за 42 300 у.о. Такого ажіотажу столичний Експоцентр не бачив вже давно – вартість деяких лотів, як, наприклад, автомобіля Skoda Octavia (2006) зростала щохвилини і, в результаті стартова ціна 6000 у.о. перетворилася на 11 700! Всі участники були надзвичайно азартними. Для тих, хто не встиг придбати автомобіль – є також гарна новина - цього ж дня в Україні було офіційно запущено інтернет-сайт компанії «Автомобільні Аукціони», де від сьогодні й вестимуться завзяті торги в режимі он-лайн – отже, кожен може знайти «залізного коня» на свій смак на гаманець! Цього ж дня ми офіційно запустили інтернет-сайт компанії «Автомобільні Аукціони», де від сьогодні й вестимуться завзяті торги в режимі он-лайн! Вже наступного тижня на нашому сайті буде виставлено 20 банківських автівок. Отже, в Україні впроваджено кардинально новий спосіб купівлі-продажу авто з пробігом! Тож, долучайтеся – цілком можливо, що авто вашої мрії вже чекає на вас! Бажаємо успіху на аукціоні!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація