UA

Щорічна конференція ризик-менеджменту OTP Bank

У OTP Bank відбулася щорічна конференція ризик-менеджменту, під час якої аналізувалася його діяльність у рамках процесу реструктуризації, що розпочався в банку ще в 4-му кварталі 2008 року. Зусиллями фахівців ризик-менеджменту було розроблено низку необхідних заходів щодо прогнозування подальшого розвитку подій і мінімізації впливу кризових явищ. Цей процес був розпочатий вчасно, а запроваджені дії виявилися результативними як для Банку, так і для позичальників. Також дуже важливим моментом є створення в ризик-менеджменті досить ефективного повного замкнутого циклу робіт з проблемною заборгованістю.

Процес реструктуризації вимагав формування відповідних інструментів і методик для вибору найбільш прийнятного варіанту зменшення щомісячних платежів за кредитом. Це завдання було успішно вирішено й дало можливість впровадити дану програму для всіх позичальників. Таким чином, банк зайняв проактивну позицію в питанні реструктуризації.

Ризик-менеджмент банку ще раз підтверджує свою готовність ефективно працювати в  нинішніх умовах, що склалися  в економіці країни та її банківському секторі.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація