UA

Щорічна конференція ризик-менеджменту OTP Bank

У OTP Bank відбулася щорічна конференція ризик-менеджменту, під час якої аналізувалася його діяльність у рамках процесу реструктуризації, що розпочався в банку ще в 4-му кварталі 2008 року. Зусиллями фахівців ризик-менеджменту було розроблено низку необхідних заходів щодо прогнозування подальшого розвитку подій і мінімізації впливу кризових явищ. Цей процес був розпочатий вчасно, а запроваджені дії виявилися результативними як для Банку, так і для позичальників. Також дуже важливим моментом є створення в ризик-менеджменті досить ефективного повного замкнутого циклу робіт з проблемною заборгованістю.

Процес реструктуризації вимагав формування відповідних інструментів і методик для вибору найбільш прийнятного варіанту зменшення щомісячних платежів за кредитом. Це завдання було успішно вирішено й дало можливість впровадити дану програму для всіх позичальників. Таким чином, банк зайняв проактивну позицію в питанні реструктуризації.

Ризик-менеджмент банку ще раз підтверджує свою готовність ефективно працювати в  нинішніх умовах, що склалися  в економіці країни та її банківському секторі.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація