UA

OTP Bank і «Телекритика» продовжують реалізацію спільної програми з підтримки студентських ініціатив і поінформованості журналістів України

OTP Bank і журнал «Телекритика» - єдине в країні професійне видання про вітчизняні мас-медіа, що послідовно відстоює принципи свободи слова та журналістської етики, - продовжують реалізацію програми співробітництва з підтримки студентських ініціатив і поінформованості журналістів України. У рамках даної програми наш банк оформляє річну передплату на цей журнал для 100 провідних національних і державних вищих учбових закладів країни.

Програма співробітництва OTP Bank і «Телекритики» з підтримки студентських ініціатив і поінформованості вітчизняних журналістів – унікальний просвітницький проект, що демонструє інноваційну технологію взаємодії фінансового інституту і засобів масової інформації. Програма має на меті висвітлення позиції OTP Bank як соціально відповідальної компанії, що заохочує професійне просвітництво, високі журналістські стандарти, свободу слова і тим самим сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні, а також інформування студентів вітчизняних вузів про ситуацію в українських ЗМІ.  Нагадаємо, що дану програму було започатковано ще у квітні 2007 року.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація