UA

Співробітники Миколаївської філії нашого банку розпочали акцію з надання благодійної допомоги міському будинку маляти

Співробітники Миколаївської філії нашого банку розпочали акцію з надання благодійної допомоги міському будинку маляти. За рахунок власних коштів наші колеги придбали й передали малюкам різноманітні дитячі речі, постільну білизну, памперси, рушники, мило й шампуні, фарби й олівці, відеомагнітофон, іграшки й розвиваючі ігри.

Щиро дякуємо всім співробітникам Миколаївської філії за цю благородну ініціативу та підтримання іміджу OTP Bank як соціально-відповідального банку. Сподіваємося, благодійна діяльність наших колег слугуватиме достойним прикладом для всіх без винятку установ і структурних підрозділів банку!!!

Нас об'єднує довіра!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація