UA

За три роки своєї діяльності Сімферопольська філія OTP Bank стала одним з лідерів фінансового ринку Криму

8 лютого виповнилося три роки з моменту створення Сімферопольської філії OTP Bank. Наразі її сукупний кредитний портфель уже досягає 731,5 млн. грн., депозитний - 133,5 млн. грн. Філія активно співпрацює с усіма провідними бізнес-структурами регіону у таких галузях як дистрибуція, торгівля паливо-мастильними матеріалами, виробництво обладнання для підприємств громадського харчування, тощо. Її загальна клієнтська база нараховує понад 5870 клієнтів. За результатами діяльності філії Крим було визнано «Найефективнішим регіоном у 2008 році».

На базі Сімферопольської філії нині успішно функціонують відділення «Шполянське», «Бородинське», «Петропавлівське» та «Воронцовське» у м. Сімферополі, «Центральне» та «Севастопольське» у м. Севастополі, відділення у містах Євпаторії та Керчі.

Щиро вітаємо працівників філії з їхнім святом! Бажаємо їм творчого натхнення, щастя, здоров'я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація