UA

За три роки своєї діяльності Сімферопольська філія OTP Bank стала одним з лідерів фінансового ринку Криму

8 лютого виповнилося три роки з моменту створення Сімферопольської філії OTP Bank. Наразі її сукупний кредитний портфель уже досягає 731,5 млн. грн., депозитний - 133,5 млн. грн. Філія активно співпрацює с усіма провідними бізнес-структурами регіону у таких галузях як дистрибуція, торгівля паливо-мастильними матеріалами, виробництво обладнання для підприємств громадського харчування, тощо. Її загальна клієнтська база нараховує понад 5870 клієнтів. За результатами діяльності філії Крим було визнано «Найефективнішим регіоном у 2008 році».

На базі Сімферопольської філії нині успішно функціонують відділення «Шполянське», «Бородинське», «Петропавлівське» та «Воронцовське» у м. Сімферополі, «Центральне» та «Севастопольське» у м. Севастополі, відділення у містах Євпаторії та Керчі.

Щиро вітаємо працівників філії з їхнім святом! Бажаємо їм творчого натхнення, щастя, здоров'я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація