UA

OTP Bank підвищив відсоткові ставки за вкладом на вимогу «Активний» для представників малого та середнього бізнесу

OTP Bank підвищив відсоткові ставки за вкладом на вимогу «Активний» для суб'єктів малого та середнього бізнесу. Відтепер вони становлять 15,5% річних у гривнах, 9,5% — у доларах США, 7,5% — в євро та швейцарських франках. Вклад на вимогу «Активний» для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надає право вільного поповнення та повернення коштів з можливістю оперативного доступу до них на депозитному рахунку.

До основних переваг вкладу на вимогу «Активний» належать відсутність обмежень щодо мінімальної і максимальної суми вкладу, а також термінів розміщення. Валютою депозиту виступають гривня, долар США, євро, швейцарський франк. Водночас клієнти мають змогу дистанційно керувати своїми коштами завдяки використанню системи «Клієнт-Банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація