UA

Відділенню «Сінне» OTP Bank у м. Києві – чотири роки!

1 лютого відділення «Сінне» відзначило четверту річницю своєї діяльності. Наразі його сукупний кредитний портфель досягає майже 342,3 млн. грн., обсяги пасивних операцій - 80,1 млн. грн. Загальна клієнтська база цієї установи нараховує понад 5780 клієнтів. У відділенні самовіддано працюють 17 висококваліфікованих фахівців.

Проте не тільки своїми трудовими досягненнями може пишатися відділення «Сінне». За останні три роки у його невеличкому колективі народилися п'ять діток, які, безумовно, у майбутньому поповнять славні ряди вітчизняних банкірів.

Щиро вітаємо працівників відділення з їхнім святом! Бажаємо їм творчого натхнення, щастя, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація