UA

Відділенню «Сінне» OTP Bank у м. Києві – чотири роки!

1 лютого відділення «Сінне» відзначило четверту річницю своєї діяльності. Наразі його сукупний кредитний портфель досягає майже 342,3 млн. грн., обсяги пасивних операцій - 80,1 млн. грн. Загальна клієнтська база цієї установи нараховує понад 5780 клієнтів. У відділенні самовіддано працюють 17 висококваліфікованих фахівців.

Проте не тільки своїми трудовими досягненнями може пишатися відділення «Сінне». За останні три роки у його невеличкому колективі народилися п'ять діток, які, безумовно, у майбутньому поповнять славні ряди вітчизняних банкірів.

Щиро вітаємо працівників відділення з їхнім святом! Бажаємо їм творчого натхнення, щастя, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація