UA

Вінницьку філію OTP Bank визнано найкращим банком міста

Вінницька філія OTP Bank стала переможцем у номінації «Найкращий банк» інтернет-голосування «Народний бренд 2008», організатором якого виступила медіа-корпорація RIA. Лідерів визначали пересічні мешканці міста Вінниці.

Філія вже не вперше здобуває перемогу у цьому престижному конкурсі: нагадаємо, що у 2007 році вона посіла перше місце у номінації «Найкращий іноземний банк».

Вінницьку філію OTP Bank було створено у жовтні 2005 року. За цей час їй вдалося не тільки закріпитися на місцевому фінансовому ринку, але й досягти дійсно вражаючих результатів і увійти до п'ятірки лідерів за обсягами кредитування клієнтів у цьому регіоні. На базі філії нині успішно функціонують відділення «Вишенське», «Гоголівське», «Коцюбинське», «Слов’янка», «Автосвіт» і «Поділля» у м. Вінниці, відділення у м. Жмеринці.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація