UA

Компанія American Express подовжила угоду з OTP Bank про реалізацію своїх дорожніх чеків

Компанія American Express подовжила угоду з OTP Bank про реалізацію своїх дорожніх чеків. Таким чином, OTP Bank залишається одним з небагатьох вітчизняних банків, уповноважених наразі здійснювати операції з продажу дорожніх чеків AmEx на території України.

Нагадаємо, що в червні 2007 року OTP Bank уклав з компанією American Express Services Europe Ltd. угоду на отримання, зберігання та формування замовлень для українських банків-продавців своїх дорожніх чеків (American Express Travelers Cheques) і чеків, призначених для безпечного зберігання грошей вдома (American Express Secure Funds Cheques).

До основних переваг дорожніх чеків American Express належать наступні:

  • вони забезпечують максимальну безпеку коштів під час ділових поїздок і подорожей, при зберіганні їх вдома;
  • дорожні чеки приймаються в якості гарантії грошового забезпечення при видачі віз посольствами багатьох країн світу;
  • вони приймаються до сплати в банках, представництвах компанії American Express, а також в усіх найбільших туристичних агентствах;
  • вони можуть безпосередньо використовуватися для сплати товарів і послуг у готелях, ресторанах і магазинах в усьому світі;
  • у разі втрати, крадіжки або пошкодження чеки American Express будуть відновлені (зазвичай впродовж однієї доби).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація