UA

Компанія American Express подовжила угоду з OTP Bank про реалізацію своїх дорожніх чеків

Компанія American Express подовжила угоду з OTP Bank про реалізацію своїх дорожніх чеків. Таким чином, OTP Bank залишається одним з небагатьох вітчизняних банків, уповноважених наразі здійснювати операції з продажу дорожніх чеків AmEx на території України.

Нагадаємо, що в червні 2007 року OTP Bank уклав з компанією American Express Services Europe Ltd. угоду на отримання, зберігання та формування замовлень для українських банків-продавців своїх дорожніх чеків (American Express Travelers Cheques) і чеків, призначених для безпечного зберігання грошей вдома (American Express Secure Funds Cheques).

До основних переваг дорожніх чеків American Express належать наступні:

  • вони забезпечують максимальну безпеку коштів під час ділових поїздок і подорожей, при зберіганні їх вдома;
  • дорожні чеки приймаються в якості гарантії грошового забезпечення при видачі віз посольствами багатьох країн світу;
  • вони приймаються до сплати в банках, представництвах компанії American Express, а також в усіх найбільших туристичних агентствах;
  • вони можуть безпосередньо використовуватися для сплати товарів і послуг у готелях, ресторанах і магазинах в усьому світі;
  • у разі втрати, крадіжки або пошкодження чеки American Express будуть відновлені (зазвичай впродовж однієї доби).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація