UA

OTP Bank пропонує користувачам послуги OTPdirekt новий спосіб отримання додаткового прибутку

Близько 95% користувачів системи OTPdirekt переказують усі свої тимчасово вільні кошти на Ощадні рахунки, що дозволяє їм отримувати стабільний прибуток. «Перевага даної послуги полягає в тому, що клієнти OTP Bank мають можливість з будь-якого місця, де є телефон чи доступ до Інтернету, безкоштовно переказувати гроші на свій Ощадний рахунок або інші рахунки. Ощадний рахунок дає можливість користувачам отримувати відсотковий прибуток від зберігання на ньому будь-яких сум навіть протягом одного дня, а відсоткова ставка при цьому залишається незмінною», - зазначає керівник розробки проекту Володимир Шведченко. - «Наше завдання - надати клієнтам найбільш вигідні, надійні та зручні послуги», - підкреслює він.

Нагадаємо, що система OTPdirekt дозволяє клієнтам, не відвідуючи відділення банку, ефективно керувати своїми фінансами в будь-який зручний для них час з будь-якої точки світу, заощаджуючи при цьому до 50% на комісіях за перекази. Очевидні переваги цієї послуги оцінили понад 4000 нових користувачів, серед яких - один з найдавніших клієнтів банку, 84-річний мешканець м. Запоріжжя.

До 1 січня 2009 року всі клієнти банка можуть підключитися з 50% знижкою. Для зарплатних клієнтів OTP Bank зафіксовані особливо вигідні тарифи на підключення. Скористатися послугою можна з будь-якого місця, де є телефон чи доступ до Інтернету.

На додаток до стандартної процедури ідентифікації (логін і пароль) OTP Bank спільно з всесвітньо відомою компанією RSA Security запровадив інноваційні персональні ключі (ТоМЃкени) у вигляді зручних брелоків, які щохвилинно генерують паролі протягом 5 років. Такі ключі видаються кожному клієнту, який підключається до системи OTPdirekt. Таким чином, надійний захист послуги та персональний генератор паролів  роблять неможливим несанкціоноване використання даної системи.

Підключитися до послуги OTPdirekt можна, зателефонувавши до Довідкового центру або заповнивши заяву на  корпоративному веб-сайті OTP Bank.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація