UA

Регіональне відділення «Житомирське» OTP Bank визнано кращим банком 2008 року в місті Житомирі

Регіональне відділення «Житомирське» OTP Bank визнано кращим банком 2008 року в місті Житомирі за підсумками щорічного конкурсу «Професіонал ринку нерухомості», організатором якого виступив журнал «Нерухомість Житомира». Конкурс проводився в 4-х номінаціях: «Краща банківська установа», «Кращий нотаріус», «Краще агентство нерухомості» та «Кращий дебют на ринку нерухомості». Лідери визначалися шляхом SMS-голосування, що відбувалося в жовтні-листопаді поточного року.

Наразі сукупний кредитний портфель OTP Bank в Житомирській області становить 266 млн. грн., зокрема, обсяги кредитів, наданих фізичним особам, досягають 187 млн. грн., представникам малого та середнього бізнесу - 71 млн. грн., корпоративним клієнтам - 8 млн. грн. Загальний депозитний портфель дорівнює 10,7 млн. грн. Банк представлений у регіоні чотирма установами, що функціонують у містах Житомирі, Бердичеві та Новоград-Волинську.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація