UA

Регіональне відділення «Житомирське» OTP Bank визнано кращим банком 2008 року в місті Житомирі

Регіональне відділення «Житомирське» OTP Bank визнано кращим банком 2008 року в місті Житомирі за підсумками щорічного конкурсу «Професіонал ринку нерухомості», організатором якого виступив журнал «Нерухомість Житомира». Конкурс проводився в 4-х номінаціях: «Краща банківська установа», «Кращий нотаріус», «Краще агентство нерухомості» та «Кращий дебют на ринку нерухомості». Лідери визначалися шляхом SMS-голосування, що відбувалося в жовтні-листопаді поточного року.

Наразі сукупний кредитний портфель OTP Bank в Житомирській області становить 266 млн. грн., зокрема, обсяги кредитів, наданих фізичним особам, досягають 187 млн. грн., представникам малого та середнього бізнесу - 71 млн. грн., корпоративним клієнтам - 8 млн. грн. Загальний депозитний портфель дорівнює 10,7 млн. грн. Банк представлений у регіоні чотирма установами, що функціонують у містах Житомирі, Бердичеві та Новоград-Волинську.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація