UA

OTP Bank увійшов у п’ятірку найкращих роботодавців у банківському секторі України

OTP Bank увійшов у п'ятірку найкращих роботодавців у банківському секторі України за версією журналу «Кореспондент». Дане дослідження проводилося у жовтні цього року методом телефонного опитування менеджерів по персоналу ста провідних фінансових компаній. Аналогічні дослідження проводилися журналом також у 2006-му та 2007-му роках.

Нагадаємо, що OTP Bank уже два роки поспіль посідає перше місце серед українських фінансових установ у рейтингу брендів кращих роботодавців країни за версією журналу «Діловий». Компанія «Робота Інтернешнл», власник найбільшого вітчизняного рекрутингового Інтернет-порталу Rabota.ua, визнала банк найпопулярнішим роботодавцем 2007 року серед фінансових організацій України.

Турбота про персонал знаходиться серед основних пріоритетів керівництва OTP Bank. За словами голови правління банку Дмитра Зінкова, саме люди є головним активом нашого фінансового інституту. «Ми заохочуємо креативність та ініціативність наших співробітників, створюємо їм оптимальні умови не тільки для праці, але й також для повноцінного відпочинку, забезпечуємо їхній соціальний захист. Наші фахівці мають можливість реалізувати свій інтелектуальний потенціал, отримати додаткові знання, побудувати кар’єру висококласного менеджера», - підкреслює Дмитро Зінков.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація