UA

У листопаді свій день народження відсвяткували 28 відділень нашого банку

У листопаді виповнився один рік з моменту створення Хмельницького та Рівненського регіональних відділень, відділень «Мирне» у м. Миколаєві, «Володимирське» у м. Києві, «Державинське» та «Озарянське» у м. Харкові, «Східне», «Трипільське» та «Калинове» у м. Дніпропетровську, «Гоголівське» у м. Вінниці, «Галицьке» у м. Луцьку, «Іллічівське» у м. Маріуполі, «Текстильник» у м. Донецьку, «Центральне» у м. Севастополі, відділень у містах Хусті, Сєвєредонецьку, Алчевську, Кременчуці, Лубни, Ромни, Конотопі, Ізмаїлі, Севастополі, Мелітополі, Стрию.

Водночас свою третю річницю відзначили Вінницька філія та відділення «Покровське» у місті Харкові, а п'ятирічний ювілей - столичне відділення «Оболонське».

Щиро вітаємо наших колег з їхнім святом! Бажаємо їм творчого натхнення, щастя, доброго гумору, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація