UA

У листопаді свій день народження відсвяткували 28 відділень нашого банку

У листопаді виповнився один рік з моменту створення Хмельницького та Рівненського регіональних відділень, відділень «Мирне» у м. Миколаєві, «Володимирське» у м. Києві, «Державинське» та «Озарянське» у м. Харкові, «Східне», «Трипільське» та «Калинове» у м. Дніпропетровську, «Гоголівське» у м. Вінниці, «Галицьке» у м. Луцьку, «Іллічівське» у м. Маріуполі, «Текстильник» у м. Донецьку, «Центральне» у м. Севастополі, відділень у містах Хусті, Сєвєредонецьку, Алчевську, Кременчуці, Лубни, Ромни, Конотопі, Ізмаїлі, Севастополі, Мелітополі, Стрию.

Водночас свою третю річницю відзначили Вінницька філія та відділення «Покровське» у місті Харкові, а п'ятирічний ювілей - столичне відділення «Оболонське».

Щиро вітаємо наших колег з їхнім святом! Бажаємо їм творчого натхнення, щастя, доброго гумору, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація