UA

Голову Правління OTP Bank Дмитра Зінкова визнано одним з десяти найкращих топ-менеджерів України 2008 року

Голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков увійшов у десятку найкращих топ-менеджерів України 2008 року за версією популярного ділового щотижневика «Компаньйон».

Лідери цьогорічного рейтингу визначалися шляхом експертного опитування керівників і спеціалістів ста провідних компаній країни, що проводилося в липні-серпні поточного року. Потенційні кандидати оцінювалися за кількома критеріями, серед яких - інноваційний, управлінський, корпоративний і вольовий потенціал, ділова репутація, бізнес-результативність, професіоналізм, харизматичність.

Нагадаємо, що за результатами опитування керівників провідних банків, страхових і фондових компаній, а також чиновників, які безпосередньо впливають на фінансові ринки країни, Дмитро Зінков став переможцем у найпрестижнішій номінації фінансового рейтингу впливового видання «Бізнес» - «Банкір року».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація