UA

Регіональному відділенню OTP Bank у місті Хмельницькому виповнився 1 рік

22 листопада виповнився один рік з моменту відкриття регіонального відділення OTP Bank у місті Хмельницькому. Наразі його сукупний кредитний портфель становить 190 млн. грн., зокрема, обсяги кредитів, наданих представникам малого та середнього бізнесу, досягають 102 млн. грн., фізичним особам - 87 млн. грн., корпоративним клієнтам - 1,1 млн. грн. Загальний депозитний портфель дорівнює 12 млн. грн., а клієнтська база нараховує вже понад 12 тисяч осіб. Відділення стало першою регіональною установою нашого банку, де було створено Управління по роботі з суб'єктами МСБ.

За фінансової й організаційної підтримки відділення у квітні на території ботанічного саду Хмельницького національного університету було закладено алею цінних екзотичних дерев магнолій на честь десяти наших великих співвітчизників, визначених за результатами всенародного голосування у рамках проекту «Великі Українці», і встановлено меморіальну дошку.

Нині OTP Bank представлений в регіоні також відділеннями «Молодіжне» і «Проскурівське» у м. Хмельницькому і відділенням у м. Кам’янець-Подільському.  До кінця поточного року планується відкриття ще однієї установи банку в м. Хмельницькому.

Щиро вітаємо колектив відділення з його першими перемогами і першим великим святом! Бажаємо нашим колегам творчого натхнення, щастя, доброго гумору, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація