UA

Регіональному відділенню OTP Bank у місті Хмельницькому виповнився 1 рік

22 листопада виповнився один рік з моменту відкриття регіонального відділення OTP Bank у місті Хмельницькому. Наразі його сукупний кредитний портфель становить 190 млн. грн., зокрема, обсяги кредитів, наданих представникам малого та середнього бізнесу, досягають 102 млн. грн., фізичним особам - 87 млн. грн., корпоративним клієнтам - 1,1 млн. грн. Загальний депозитний портфель дорівнює 12 млн. грн., а клієнтська база нараховує вже понад 12 тисяч осіб. Відділення стало першою регіональною установою нашого банку, де було створено Управління по роботі з суб'єктами МСБ.

За фінансової й організаційної підтримки відділення у квітні на території ботанічного саду Хмельницького національного університету було закладено алею цінних екзотичних дерев магнолій на честь десяти наших великих співвітчизників, визначених за результатами всенародного голосування у рамках проекту «Великі Українці», і встановлено меморіальну дошку.

Нині OTP Bank представлений в регіоні також відділеннями «Молодіжне» і «Проскурівське» у м. Хмельницькому і відділенням у м. Кам’янець-Подільському.  До кінця поточного року планується відкриття ще однієї установи банку в м. Хмельницькому.

Щиро вітаємо колектив відділення з його першими перемогами і першим великим святом! Бажаємо нашим колегам творчого натхнення, щастя, доброго гумору, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація