UA

Відкрилося нове відділення OTP Bank у місті Дніпропетровську

У місті Дніпропетровську відкрилося нове відділення OTP Bank - «Петровське». Основним напрямом його діяльності є надання повного спектру високоякісних послуг юридичним і фізичним особам, представникам малого та середнього бізнесу.

Відділення створено за моделлю інших аналогічних установ потужної універсальної фінансової групи OTP Group з урахуванням сучасних вимог до рівня безпеки, комфорту та оперативності обслуговування клієнтів. Так, до послуг відвідувачів - спеціальна зона, що цілодобово охороняється, де клієнти у будь-який час зможуть зняти готівку, безкоштовно зателефонувати до Довідкового центру банка. Крім того, відділення має окрему зону, де фахівці банку надаватимуть клієнтам необхідні консультації з банківських послуг, продуктів, оформлення договорів і зону для швидкого здійснення щоденних клієнтських операцій з готівкою.

Адреса відділення: м. Дніпропетровськ, площа Петровського, 2.

Наразі OTP Bank представлений у регіоні Дніпропетровською філією, а також 16-ю відділеннями у містах Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Павлограді, Нікополі, Кривому Розі, Новомосковську, представництвами у Жовтих Водах, Марганці, Орджонікідзе, Верхнєдніпровську і Тернівці.

Дніпропетровську філію ОТР Bank було створено в травні 2002 року. Її сукупний кредитний портфель нині становить 2,5 млрд. грн., депозитний - понад 350 млн. грн. Станом на 1 листопада поточного року фінансовий результат філії дорівнює 105 млн. грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація