UA

OTP Bank належить до числа найпрозоріших банків країни

За результатами дослідження інформаційної прозорості 30-ти найбільших банків України, проведеного Агентством фінансових ініціатив спільно зі Службою рейтингів корпоративного управління Standard Poor's, OTP Bank входить у першу десятку найпрозоріших фінансових інститутів країни. Його індекс транспарентності становить 51,6%. Нагадаємо, що в минулому році даний показник дорівнював 50,8%. При цьому середній індекс інформаційної прозорості банків, що брали участь у дослідженні, досягає 44,9%.

У ході дослідження аналізувалася вся загальнодоступна інформація про банки, яка міститься в їхніх річних звітах, документації, що надається регулюючим органам, на офіційних веб-сайтах. Як зазначають експерти, вітчизняна банківська система прийшла до розуміння економічної вигоди публічного розкриття інформації, про що свідчить той факт, що більшість фінінститутів включили до своїх планів і бюджетів заходи з підвищення рівня транспарентності. Основними стимулюючими факторами слугують зростання обсягу роздрібного кредитування та наявність зовнішніх запозичень.

За словами голови Правління OTP Bank Дмитра Зінкова, інформаційна прозорість відноситься до базових принципів діяльності банка та виступає його вагомою конкурентною перевагою. «Нинішній високий рівень довіри до OTP Bank з боку клієнтів не в останню чергу обумовлений тією політикою відкритості й прозорості, що проводить наш фінансовий інститут протягом багатьох років», - підкреслює він.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація