UA

OTP Bank став переможцем конкурсу корпоративних медіа України

OTP Bank став призером відразу в двох номінаціях конкурсу «Найкраще Корпоративне Медіа України 2008».

Так, відеоролик «Літня Олімпіада — 2008», що розповідає про традиційний адреналін-пікнік співробітників банку, визнано найкращим у категорії «Корпоративний фільм». «При створенні фільму ми керувалися бажанням зробити не ординарний відеозвіт про конкретну подію, а насамперед відобразити унікальний і неповторний корпоративний дух команди OTP Bank», - зазначає начальник відділу зв'язків з громадськістю та комунікацій банку Маргарита Бондаренко. - «Ми щиро вдячні членам журі конкурсу  за таку високу оцінку нашої роботи».

Корпоративний веб-сайт OTP Bank (www.otpbank.com.ua) посів третє місце в номінації «Електронне корпоративне медіа» і став єдиним банківським сайтом, представленим серед переможців у цій категорії. Сьогодні він є для клієнтів надійним і зручним джерелом отримання усієї необхідної інформації про діяльність банку. Щодня сайт відвідують понад 1500 користувачів Інтернету,  що свідчить про високу популярність і актуальність даного каналу зв’язку. 

Конкурс «Найкраще Корпоративне Медіа України 2008», організатором якого виступає Асоціація Корпоративних Медіа, проводиться з 2006-го року і користується заслуженим авторитетом і повагою в бізнес-середовищі. До складу журі входять керівники провідних видавничих домів, фахівці в області маркетингу, реклами, PR і управління персоналом.

За словами президента Асоціації Оксани Тодорової, конкурс проводиться з метою популяризації професійних успіхів найкращих корпоративних медіа нашої країни і покликаний розробити стандарти корпоративної журналістики, дизайну, методів інформаційного впливу на цільову аудиторію. «Конкурсні проекти 2008-го року продемонстрували не тільки кількісний, але й якісний ріст. Я впевнена, що дана позитивна динаміка збережеться і в 2009 році, оскільки нинішня криза в економіці посилила необхідність застосування дійових інструментів і технологій у сфері маркетингових комунікацій», - підкреслює вона.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація