UA

OTP Bank став переможцем конкурсу корпоративних медіа України

OTP Bank став призером відразу в двох номінаціях конкурсу «Найкраще Корпоративне Медіа України 2008».

Так, відеоролик «Літня Олімпіада — 2008», що розповідає про традиційний адреналін-пікнік співробітників банку, визнано найкращим у категорії «Корпоративний фільм». «При створенні фільму ми керувалися бажанням зробити не ординарний відеозвіт про конкретну подію, а насамперед відобразити унікальний і неповторний корпоративний дух команди OTP Bank», - зазначає начальник відділу зв'язків з громадськістю та комунікацій банку Маргарита Бондаренко. - «Ми щиро вдячні членам журі конкурсу  за таку високу оцінку нашої роботи».

Корпоративний веб-сайт OTP Bank (www.otpbank.com.ua) посів третє місце в номінації «Електронне корпоративне медіа» і став єдиним банківським сайтом, представленим серед переможців у цій категорії. Сьогодні він є для клієнтів надійним і зручним джерелом отримання усієї необхідної інформації про діяльність банку. Щодня сайт відвідують понад 1500 користувачів Інтернету,  що свідчить про високу популярність і актуальність даного каналу зв’язку. 

Конкурс «Найкраще Корпоративне Медіа України 2008», організатором якого виступає Асоціація Корпоративних Медіа, проводиться з 2006-го року і користується заслуженим авторитетом і повагою в бізнес-середовищі. До складу журі входять керівники провідних видавничих домів, фахівці в області маркетингу, реклами, PR і управління персоналом.

За словами президента Асоціації Оксани Тодорової, конкурс проводиться з метою популяризації професійних успіхів найкращих корпоративних медіа нашої країни і покликаний розробити стандарти корпоративної журналістики, дизайну, методів інформаційного впливу на цільову аудиторію. «Конкурсні проекти 2008-го року продемонстрували не тільки кількісний, але й якісний ріст. Я впевнена, що дана позитивна динаміка збережеться і в 2009 році, оскільки нинішня криза в економіці посилила необхідність застосування дійових інструментів і технологій у сфері маркетингових комунікацій», - підкреслює вона.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація