UA

Оболонське відділення OTP Bank у м. Києві відзначає свій перший ювілей

11 листопада виповнилося п'ять років з моменту створення відділення «Оболонське» нашого банку в місті Києві. За цей час йому вдалося досягти без перебільшення видатних результатів своєї діяльності: наразі його сукупний кредитний портфель перевищує 296,4 млн. грн., зокрема, обсяги кредитів, наданих фізичним особам, становлять близько 268,7 млн. грн., суб’єктам малого та середнього бізнесу - 27,7 млн. грн. Загальний депозитний портфель відділення дорівнює 127,2 млн. грн., а клієнтська база нараховує вже понад 8120 осіб. Сьогодні у відділенні самовіддано працюють 30 висококваліфікованих фахівців.

Відділення першим розпочало співробітництво з мобільними банкірами, першим надало кредит на будівництво житлового будинку й одним з перших - іпотечний кредит за програмою «Партнер-Банк». У номінації «Зірки результативності» йому було присвоєно звання «Золоте відділення в місті Києві - 2007».

Щиро вітаємо працівників Оболонського відділення з їхнім святом! Бажаємо їм творчого натхнення, доброго гумору, щастя, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація