UA

Оболонське відділення OTP Bank у м. Києві відзначає свій перший ювілей

11 листопада виповнилося п'ять років з моменту створення відділення «Оболонське» нашого банку в місті Києві. За цей час йому вдалося досягти без перебільшення видатних результатів своєї діяльності: наразі його сукупний кредитний портфель перевищує 296,4 млн. грн., зокрема, обсяги кредитів, наданих фізичним особам, становлять близько 268,7 млн. грн., суб’єктам малого та середнього бізнесу - 27,7 млн. грн. Загальний депозитний портфель відділення дорівнює 127,2 млн. грн., а клієнтська база нараховує вже понад 8120 осіб. Сьогодні у відділенні самовіддано працюють 30 висококваліфікованих фахівців.

Відділення першим розпочало співробітництво з мобільними банкірами, першим надало кредит на будівництво житлового будинку й одним з перших - іпотечний кредит за програмою «Партнер-Банк». У номінації «Зірки результативності» йому було присвоєно звання «Золоте відділення в місті Києві - 2007».

Щиро вітаємо працівників Оболонського відділення з їхнім святом! Бажаємо їм творчого натхнення, доброго гумору, щастя, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація