UA

Уставний капітал OTP Bank збільшено до 2 млрд. грн.

НБУ зареєстрував збільшення уставного капіталу OTP Bank на 862 млн. грн. Таким чином, наразі він вже становить 2 068 млрд. грн. Водночас загальний регулятивний капітал банку перевищує 3,2 млрд. грн.

Як зазначає голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков, дані показники підтверджують надзвичайно стабільний фінансовий стан банку. «Банк є високо капіталізованим і сьогодні можна впевнено констатувати, що він здатен ефективно протистояти будь-яким катаклізмам на європейському та внутрішньому фінансовому ринках», - підкреслює він.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація